Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2013, 10:21   #61
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Uwinęliście się ostatnio z postami, to i ja się uwinąłem

Macie czas do piątku na odpisanie , choć reguła szybciej wy - szybciej ja, wciąz obowiązuje i jesli posty będą wczesniej, sam się zajme szybszym odpisywaniem

Możecie pozałatwiać kilka spraw we wsi - opisując to w poście lub jesli ktoś będzie miał potrzebe ściągając mnie na doca - tylko porszę jakby co informowac na PW, bo jak sam tam nie zakładam sprawy, to raczej nie zaglądam.

Uprasza się Tassa o odpisanie w tej kolejce i następnych . Nie chciałbym znowu rozdzielać ekipy, choć uznaje poprzednie braki wpisów za w pełni usprawiedliwione. Jest czym się zajac, wystarczy chcieć poszukać, zawsze też można chwilę poczekac na posty innych graczy i w ich obrębie coś uszykować. osobiście wolałbym uniknąć nadmiaru dialogów z mojej strony, gdyż cięzko mi troche na to znaleźć czas, no ale jesli będzie mus to proszę dac znać. Jest jeszcze PW na którym moge odpowiedziec na pytania i ogólnie nakreślić sytuację gdyby ktos potrzebował - np Siegfried u zielarki.

możemy - to tylko propozycja i chciałbym abyście się do niej odnieśli , nieco przewinąc pobyt w wiosce do momentu wyprway na ośmiornicę opisując coście robili przez niecałe dwa dni

do wioski docieracie około południa, może nawet troche przed.
Macie więc reszte dnia, noc, kolejny cały dzień, noc i rankiem musielibyście wyruszać na bagna - i to w pośpiechu, licząc literalnie 72 h od zabicia przemytników

Jeśli ktoś chce ( np Vilis_ przeprowadzić grubsze sprawy - ot choćby rozebranie deska po desce dworku szlachcica, to nie da się tego zrobić w przyśpieszeniu i najwyżej na spokojnie rozegramy wszelkie grubsze sprawy.

Rozważałem dołączenie jednego gracza do sesji, ale na tym etapie uznałem, że już troche na to za póxno, bo jesteśmy praktycznie na finale przygódki, właściwie tuż przed walką. Poza tym dołączenie kolejnego gracza zrobiłoby z pewnością dodatkowe zamieszanie i skomplikowało sytuację. Nie mówiąc już o tym, ze ledwo mam czas na odpisywanie w innych sesjach, a kolejny gracz + wprowadzenie to przy moim wykonaniu nie mało roboty ( nie idę na łatwiznę jak już wiecie )

Ewentualne korzyści w postaci wspracia w walce z ośmiornica, wynagrodze wam jej osłabieniem ... naprzykład odejme 3 pkt żywotności. Pasi? no tak wiedziałem że pasi

tyle z mojej strony, jakby coś było to walić na pw lub w komentach , miłych afrykańskich niedzielnych upałów
 
Eliasz jest offline