Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2013, 19:36   #83
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
AJT wszystkiego dobrego na nowej drodze małżeńskiej profesji! No i spóźnione jubileuszowego zdrowia też; swoją drogą fajnie mieć rocznicę ślubu dzień po urodzinach! Nie zapomisz chłopie nigdy w życiu o tej ważnej małżonkom dacie (nie żebyś inaczej miał zapominać znowu..).
Dzięki wielkie Zdobyłem pierścień magiczny i w końcu wszedłem na zaawansowaną profkę

A z rocznicą, fakt, główka pracuje, wykombinowała idealnie

Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
Nie wiem czy widzieliście, ale pomyślałem, że może was zainteresować ten tekst: (WARHAMMER - Ponury Świat Niebezpiecznej Przygody?)
Artykuł fajny, nie czytałem wcześniej, ale zdecydowanie zgadza się z moją wizją Starego Świata. Nawet w tej całej ponurości, jest dużo miejsca na humor Dlatego też tak podoba mi się Twoja sesja



Co do Gottego, to proszę go na razie trzymać w skrytce. W weekend wyjeżdzam na dwa tygodnie i na 100% nie będę miał w tym czasie neta. Ale wrócę! Wróce, jak będzie... bezpiecznie
 
AJT jest offline