Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2013, 22:32   #6
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
- Ach, mechanik, pilot i specjalistka od pozyskiwania informacji? Doskonale, doskonale...
Wyglądał jakby zanotował te fakty w myślach, lecz najwyraźniej nie miał obecnie zamiaru rozwijać tematu. Zamiast tego zwrócił się w stronę wszystkich zgromadzonych, nawiązując do pytania Potemkina.
- Drodzy państwo, wstyd mi się przyznać, ale krąg moich zainteresowań był do tej pory raczej ograniczony... Głównie do mojej pracy. - odrzekł lekko zażenowany. - W ostatnim miesiącu jasnym stało się do mnie, iż w pojedynkę nie poradzę sobie z czyhającymi na mnie zagrożeniami i wyzwaniami. Dlatego potrzebuję pomocy ludzi bardziej... jak to się mówi... zaradnych życiowo.
Spojrzał po nich z nadzieją, że wiedzą o co mu chodzi i nie będzie musiał upokarzać się dalszym tłumaczeniem swojej życiowej niedołężności.
- Moim aktualnym celem jest garnizon Zjednoczonego Związku Górniczego znajdujący się głęboko na terenie pasa Tommasa. Jedynym publicznym środkiem transportu, który może mnie tam zawieźć jest prom, który jutro o 11:24 przylatuje z Nautilii... Ten prom. - głos mu lekko zadrżał.
Spojrzeli na wiszący na suficie zegar wskazujący uniwersalny czas ziemski. Była 18:05.
- Jeśli dzięki państwa pomocy dotrę tam w stanie pozwalającym mi na podjęcie mojej pracy, gotowy jestem wypłacić honorarium w wysokości trzystu kredytów od osoby. - uniósł brew. - Oczywiście jest to kwota netto po odliczeniu stosownego podatku, który w tym sektorze dla interesującego nas przedziału kwotowego wynosi trzynaście procent. - dodał niemal odruchowo.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 30-07-2013 o 22:45.
Tadeus jest offline