Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2013, 23:25   #8
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Pearl test przekonywania d20=13. Lekka porażka


Schwartz w spokoju wysłuchał zarzutów, kiwając ze zrozumieniem głową.
- Zgadzam się z częścią argumentów, panno Klaine. Przejmę koszty państwa podróży zarówno w stronę garnizonu, jak i w kierunku powrotnym, ku wybranemu przez państwa portowi w tym systemie. Jeśli nasza współpraca okaże się owocna i zadowalająca dla obu stron, z chęcią zaproponuję jej przedłużenie i ewentualną renegocjację wynagrodzenia. Chwilowo nie mogę jednak zaproponować wyższej kwoty. - powiedział zaskakująco stanowczo jak na jego obecny stan. Najwyraźniej rozmowy o pieniądzach były jego żywiołem.
- Co zaś tyczy się wynajęcia statku. - rozłożył ręce. - Starałem się zbadać ten temat we własnym zakresie, miejscowi jednak na moją aparycję z niewiadomych powodów reagują nerwowo. - popatrzył na nich bezradnie, jakby to oni mieli wiedzieć czemu tak jest. - Przeglądając jednak listę oficjalnych usług stacji nie znalazłem takiej pozycji. - dodał, udowadniając najwyraźniej w swoim mniemaniu, iż temat został przez niego wyczerpany.
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 30-07-2013 o 23:39.
Tadeus jest offline