Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2013, 23:44   #13
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do piątku.

Nie posunąłem do przodu bardziej, bo w sumie nie wyjaśniliśmy sobie sposobu transportu.
Proszę w postach zamieścić informacje jak kto się porusza. Część miała wierzchowce, ale nie wszyscy - i takich do jazdy zdobyć się w tej wsi nie da. Możecie dostać wóz, ale ktoś musi powozić (ma ktoś powożenie? jak nie to będzie trudniej) albo dwa juczne konie. Na wozie można jechać, na jucznych nie
No i czy pomożecie tej kobiecie, żebym wiedział gdzie później Was najpierw kierować.

Do rozmów np. z Flintem można wrócić, np. wysyłając mi PW z kwestią na którą odpowiem. Proszę nie zostawiać otwartych pytań w scenach już zakończonych (np. nie chcę zobaczyć pytań (bez odpowiedzi) do Flinta w Waszych postach - bo one już pozostaną otwarte, ja się nie będę w swoim następnym poście do tego wracał).

Jak są pytania to zawsze chętnie odpowiem. Nie wszyscy są tu weteranami PBF.

Pzdr
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline