Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2013, 21:41   #2038
Dhemon
 
Dhemon's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputacjęDhemon ma wspaniałą reputację
Ahoj, Ahoj! -> To znak, że przybyło do Was z mrocznych otchłani nędznego Szczecina świeże, niedoświadczone jeszcze mięcho...
Jak bardzo niedoświadczone zapytacie? No cóż, bardzo bardzo. Wcześniej ani razu nie miałam okazji zetknąć się z typowym forum rpg, nie licząc pbfowych pochłaniaczu czasu, typowych opisówek na których wcielałam się w przeróżne istoty i przeżywałam nimi chwile radości, smutku czy strachu. Od dawna miałam jednak chrapkę na coś zupełnie innego, ciekawszego i bardziej "fantastycznego". Zwłaszcza po wyjeździe do Hiszpanii gdzie mój przyjaciel obiecał mi sesję rpg... Tak więc po powrocie rzuciłam się bezceremonialnie przed monitor, wyszukując w odmętach internetu odpowiedniego forum, gdzie mogłabym spróbować swoich sił. I tak oto dotarłam na Lastinna, chętna do zdobywania wiedzy, nabierania doświadczenia i miłego spędzenia czasu przy kolejnych sesjach Mam nadzieję, że uda mi się zrozumieć te wszystkie zasady, bo już przy tworzeniu KP natknęłam się na 38726828820 problemów i pytań, no ale podobno początki są trudne..
W moim kręgu znajomych, w którym tworzymy nasze własne "Sisterhood" nazywają mnie Dhemon, bardziej prywatnie wołają do mnie Neko - Tak, tak, wiem, pospolite to i oklepane, no ale tak się przyjęło i nie mam co narzekać. Uwielbiam sztuki walki, 5 lat ćwiczyłam Aikido, z którego zrezygnowałam z pewnych powodów. Od tego roku zacznę Ju-Jitsu, Kung Fu, albo Taekwon-do. Słucham ciężkiej muzyki, hard rocka, heavy metalu, a także inne odmiany tego ostatniego. Kocham zwierzęta i dobrą zabawę, a także spędzanie wolnego czasu w kuchni, przy książce lub oglądając filmy
Dziękuję za uwagę, i jeszcze raz witam wszystkich!
 
Dhemon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem