Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 19:08   #8
Dakkon
 
Reputacja: 1 Dakkon ma wyłączoną reputację
Mechanika nie będzie grała większej roli, ale jak wiadomo planescape jest dla 2.0 ADnD ja proponuje rzucic sie na 3.0 bo nie każdy ma 3,5 a moja errata jest niedokonca czytelna dla mnie dlatego też wole 3.0,

piszemy srednio raz na dzien, im wiecej tym lepiej

poziom postaci ma byc miedzy 9 a 14 zaleznie od rasy (wiadomo niektore maja +2 +3 do poziomu) oraz klasy jezeli uwazasz ze 9 poziomowy kaplan jest za slaby to zrob 12 poziomowego niema problemu byle by nie wyzej niz 14 niema wielo klasowcow wiec niektorzy beda moze chcieli zaczac od 9 zeby jak najszybciej zrobic druga klase, wszystko zalezy od was,

kasa tak jak w przewodniku ale dla gracza, sprzet macie za darmo taki jaki jest w rulebooku dla graczy i ewentualnie przewodniku MD i dodatku z ekwipunkiem dla DnD, piszcie co uwazacie ja sprawdze jak mi cos nie spasuje to zmienie (jak mi ktos wsadzi do plecaka 5 plytowek kilka tarcz i pik/mieczy/toporow i Bog wie co jeszcze, to oczywistym jest ze zostanie to zmienione) możecie wybrac przedmioty mistrzowskiego wykonania oraz kilka magicznych byle nie za poteznych i nie za duzo
 
__________________
"Z zawodu jestem rzeźnikiem, ale bycie poszukiwaczem przygód niewiele się od tego różni. Poprostu mięso, które teraz siekam tasakiem, trochę mocniej wierzga"
Dakkon jest offline