Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 19:36   #11
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Solfie, moja postać jak wiesz do pozbywania się Kwintesencji się nie pali, miałem na myśli zasadę z podręcznika którą zacytuje:

"Jeśli jakoś Talent, Umiejętność lub Wiedza pasują do czaru maga, to powinny być użyte na turę przed użyciem magyi. Bazowy ST dla obu rzutów na Zdolność i magije jest taki sam: nie stosuje się modyfikatorów (siły woli, kwinty, rekwizytów). Każdy sukces w rzucie na Zdolność obniża ST o -1, do maksimum -3, wliczając w to inne modyfikatory."

Dalej jest też o tym że niektóre efekty wypada robić mając Zdolność na jakimś poziomie i MG może zażądać testu w wyniku porażki którego w ogóle na efekt nie można liczyć itd itd 8)

Nie wiem czy to nie będzie tylko jedno osobowy rytuał bo Krakov niema chyba wszystkich Sferktóre były by potrzebne do odpalenia wspólnego rytu to inna sprawa o tym zapomniałem
 
Ratkin jest offline