Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2013, 23:19   #14
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do wtorku.
Mamy walkę, z tym że niekoniecznie. Można się próbować chować, uciekać, etc. Na działanie od czasu pojawienia się odgłosów jest ze dwadzieścia sekund.
Gdybyście jednak zdecydowali się na bitkę, to krótkie info: ja rozgrywam mechanicznie, Wy w postach tylko zaczynacie. Do posta także proszę każdego (również ewentualnych nie walczących) o wyniki 2 rzutów k100. Można użyć internetowych kostnic (np. kostnica.eu), można rzucić swoimi kośćmi. Nikogo nie będę kontrolował. Tylko napiszę, że nie wiecie do czego rzuty wykorzystam, toteż nie zawsze najniższy będzie najlepszy.

Pełnych szczegółów tej sceny nie opisywałem, podobnie jak zwierzoludzi. Są jeszcze dość daleko i za drzewami, więc widać co widać.
Jeśli ktoś chce, to może przybliżyć wygląd któregoś ze stworów nawet samemu. Tego typu światotworzenie, gdy jest dopowiedzeniem mojego posta, jest jak najbardziej ok.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline