Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2013, 09:07   #15
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Niezła sytuacja, by wydać na świat nowego potomka, huehuehue. Zupełnie jak coś z mitów i legend, gdzie półbóg zostaje wydany na świat w dźwiękach bitwy.

No, ale żarty żartami, a swoje muszę powiedzieć, na co się zamierzałem już wcześniej, a jak później się okazało - moje myśli wypowiedział Sekal (zadziwiająca synergia myśli, nawiasem mówiąc). Grupie brakuje lidera, a że jestem chamski i bezwstydny, to naznaczam Alethe na kandydaturę.

Jeśli Alethe wypowie coś szczególnie głupiego lub niemożliwego do zrealizowania, to niech to będzie zaznaczone w komentarzach przez Was, jej rola zaś będzie głównie porządkowa. Jak mieliśmy się okazję przekonać - podczas bitwy nie ma czasu na demokrację, a ciut zgrania by się nam przydało.

O tym samym napomknie Alethe w moim poście.
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 04-08-2013 o 09:17.
Irrlicht jest offline