Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2007, 21:04   #16
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Solf przecież nie karze robić rzutów na otwieranie klamki w samochodzie 8) Ale myślałem że chcesz wiedzieć co dokładnie robimy żeby móc ocenić jak długo paradoks będzie brał rozbieg zanim nas zamaszyście kopnie tam gdzie nas kopnie. Zdolności spoko, 1 kropa 1 sukces, rozumiem, popieram, ja na sesjach w realu w oldWoD kości rzucam albo baardzo rzadko albo w ogóle. Tylko że o tym akurat pisałem bo to magija więc zasady pisałem tylko dlatego żeby dokładnie określić tą wspomnianą "trasę rozpędzania się". Magije też mam zakładać przy pisaniu postów że mam 4 sukcesy? Wybacz, mało po forum grywam, ledwo od niedawna ale sądziłem że akurat nawet przy narracyjnej wersji można to zaznaczyć co się chce zrobić używając zasad dla jasności. Zresztą - szczegóły...
 
Ratkin jest offline