Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2013, 19:52   #42
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Spotkanie w Szczecinie zakończyło się. I mimo, że z przyjezdnych byli tylko obce i Aschaar, a z miejscowych ja i Ravanesh oraz na chwilę "wpadł" Hesus to i tak uważam, że było sympatycznie.

Obejrzeliśmy statki (niestety brakowało armat :P), wypiliśmy to i owo (chociaż niektórzy to chyba na kofeinie tylko działają - podziwiam, ja po takiej ilości kaw bym chyba już w sosnowym garniturku wąchał kwiatki od strony korzeni), obejrzeliśmy Szczecin z wysokości boskiej mocy, upichciliśmy spaghetti, opiliśmy spotkanie, pogadaliśmy, obgadaliśmy i znów opiliśmy spotkanie. Odprowadziliśmy obce na dworze, przenocowaliśmy Aschaara, który towarzyszył mi i dziecku w dniu dzisiejszym jeszcze na zlocie i śmiał się z mojej córki i jej fanaberii.

Generalnie było bardzo miło i cieszę się, ludziska drogie, że Was miałem okazję poznać osobiście. To było ciekawe doświadczenie.

Pozdrawiam i dziękuję za udział.

Ali - przepraszam, że nie dzwoniłem, ale dopiero dzisiaj rano zalogowałem się "na dłużej" na LI i zobaczyłem Twoje PW z telefonem Mam nadzieję, że następnym razem będzie to bardziej zorganizowane. Chociaż najpewniej nie w Szczecinie. Za daleko, za bardzo na uboczu i stąd widać frekwencja.
 
Armiel jest offline