Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2013, 13:29   #1
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Fantasy z dużą ilością absurdalnego humoru :)

Witajcie,

Mamy upał. Nie chcę nikogo przemęczać ciężkimi klimatami, więc pomyślałem że mógłbym poprowadzić specyficzną sesję wyjątkowo humorystyczną.

Cała przygoda opierałaby się na perypetiach tzw. "klątwojadów". Kim jest klątwojad? Nie najzwyczajniej w świecie to osoba, która zajmuje się zdejmowaniem klątw z żywych istot poprzez przyjęcie jej na siebie, a następnie zdjęciem jej w świątyni. Oczywiście świątynia ta nie zawsze jest po drodze, stąd największą bolączką klątwojadów jest przetrwać czas potrzebny na powrót, zmagając się z efektami klątwy którą przyjęli (masoch... znaczy elitarni mogą nawet przyjmować kilka na raz). Za zdjęcie klątwy otrzymują żołd i awanse. I tak im życie mija.

Oczywiście gracze wcieliliby się w taką drużynę klątwojadów. Wiążę się z tym warunek, by gracze mieli spory dystans do siebie i do swoich postaci, gdyż będą oni skazani na pewne... niedogodności Oczywiście wszystko byłoby toczone w świecie autorskiego klasycznego fantasy bez jakiś głębokich powiązań, ograniczeń czy historii. Stąd mam pytanie czy ktoś w ogóle miałby ochotę na taką sesję
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline