Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2013, 20:45   #62
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
No dobra panie i panowie. Decydujące starcie przed wami/nami

Możecie odnieść się w postach do ostatniego dnia, przedpołudnia itd. Do tego co zrobiliście itd/ jednak nie musicie. możecie od razu rzucić się w wir walki, no chyba że chcecie coś zrobić ustawić przed walką inaczej - ot choćby kwestia beczek.

Proszę o zerkniecie na doca i wpisywanie co robicie w najbliższe 2 tury/ najpierw jednak na widok całej ośmiornicy wymagany jest test na strach - czyli SW, z modyfikatorem + 10 za rytuał elfa.

Jeśli ktos ma jakieś pomysły, kwestie do obgadania prosze na prv, lub docu, bo na gg możecie mnie nie wyłapać.

Jesli ktoś się zdecyduje na posta przed walką - opisujące podróż, kwestie w fauligmere , czy na co mu tam przyjdzie ochota to prosze pisać.

Jak wczesniej zapewne opis samej walki pozostawie wam - więc jakby co to będziecie mogli wrzucić jako swoje posty.
Stwierdziłem - ile można się krzątac i przygotowywac i pisać o tym, i wam tego oszczędziłem, a jako że nie chcieliście się zająć baronami czy zielarką w tej chwili, przedłużanie pobytu w wiosce byłoby nieuzasadnione Tak więc do dzieła i do zobaczenia na docu.

Zaraz wam określe inicjatywe i test strachu, komu nie wyjdzie ten bedzie miał modyfikatory ujemne do działań, albo paraliż , albo ucieczka - w zależności od rozmiarów niepowodzenia...
 
Eliasz jest offline