Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2013, 06:44   #46
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Panowie ja jak wspomniałem wszystko rozumiem. Urlopy, pracę, dom , rodzinę, dziewczynę, czy chorego chomika. Każdy ma swoje życie. Tylko naprawdę wystarczy jedno zdanie "nie dam rady napisać, nie czekajcie na mnie" i po sprawie. To zajmuje góra 2 min i nie wierzę, aby tyle nie można było wygospodarować, choćby nie wiem jak człowiek był zarobiony. Przerabiałem to już kilka razy i zawsze, jak już mówiłem sesje padały najdalej za kilka kolejek. Mój ostatni post był 16.07, czyli ponad trzy tygodnie temu. Jak dla mnie takie tempo sesji nie ma najmniejszego sensu. To nie jest powieść w odcinkach. Tym bardziej, że w tym momencie akurat akcja miała być dynamiczna, a posty krótkie, deklaracyjne, bez literackich popisów.
Gdyby nie moje pytanie, co dalej z sesją, nie wiem ile bym czekał na posty.

To były takie żale MG, a teraz podsumowanie. Ogólnie nie widzę sensu kontynuowania, bo wiem jak to będzie wyglądać. Straciłem wenę i ochotę, aby to ciągnąć dalej. Może jeszcze spróbuje rozpisać następną kolejkę, ale nie obiecuje i nie wiem kiedy mogłoby to być.
Sam za jakiś czas wybieram się na urlop, jeszcze do końca nie wiem kiedy dokładnie. Zapewne koniec sierpnia, albo połowa września. I znowu pojawi się przerwa w sesji, która rozbije klimat.
A daleko nie trzeba szukać, jak wyglądała kilkakrotna z resztą próba reanimacji mojej sesji w ZC. Prawda Hawk?
Tyle ode mnie na tę chwilę
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline