Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2013, 21:58   #47
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Ja wiem, że nie chciało się kontynuować ZC. Każdy tam niby deklaracje składał, że chce grać, żebyśmy to ciągnęli a potem to nie wychodziło. I też jestem sceptycznie nastawiony do pospolitego ruszenia.

Znaczy ja tam jak pojawi się post, to chętnie odpiszę, ale podejrzewam, że nie wyjdziemy poza następną kolejkę, bo znów życie etc. a jak raz się nie udało, to w sumie.

IMO gdyby jeden gracz wypadł na dwa tygodnie, potem wrócił, potem wypadł kolejny etc. to wszystko by jechało siłą rozpędu ... w tym wypadku nawet tego rozpędu nie nabrało ...

I nie dziwię się postawie Pinhead'a ...

Podsumowując ja mogę złożyć deklarację, że jak pojawi się post MG to moja odpowiedź będzie w ciągu 5 dni. Jak inny złożyliby takie deklaracje, to jak to było w znanym kawale: Daj mu (Scionowi) szansę
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline