Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2013, 10:18   #2
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Po Interface Zero i Deadlands Hell on Earth kolejny cyberpunk będzie musiał mieć naprawdę ciekawe dodatki i elementy własne żeby się przebić. Jestem jednak pewien, że jak to zwykle bywa, kolejny setting Savage Worlds będzie miał to coś, dzięki czemu idealnie wyróżni się na tle pozostałych gier tego typu Jestem bardzo ciekaw co to będzie tym razem. Jak by ktoś wiedział to niech od razu pisze.

EDIT:
Z tego co wyczytałem z opisu na stronie, setting ten ma się charakteryzować klimatem mroku. Bioniczne i cybernetyczne stworzenia najróżniejszej maści snujące się po ulicach zniszczonego świata. Twórcy podrzucili też blisko 30stronnicową próbkę. Przyznam szczerze, że zawarte w niej grafiki są naprawdę świetne
http://gloveandgoggle.com/uploads/RC..._Sample_01.pdf

Nie udało mi się powstrzymać, żeby nie wkleić tutaj mojej ulubionej z dema
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 08-08-2013 o 12:44.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem