Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2013, 11:17   #63
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Runda 3 i 4 przed wami, prosze na doca, wszystkich, Tassa też, jakoś z własnym docem sobie radziłeś

W ogóle dobrze by było gdybyście zerkali tam max raz na dwa dni, ja postaram się na biezaco okreslać efekty i pchac walkę do przodu.

Poza tym dla przyśpieszenia, zrobie proste założenie, kto mi nie złoży deklaraji na docu w dwa dni ( nie trzeba przecxiez wiele, wystarczy krótka deklaracja to nie post) tą postac sam przejmę na daną rundę - zwyczajowo przyjmując że robi to co robiła wcześniej.

Najbliższa kolejka na runde 3 do piątku wieczorem, wieczorem rozgryuwam rundę 3 i kolejny termin na r 4 jest do niedzieli wieczorem itd.

Nie chcę żeby ta walka / jak i jakakowliek inna spowolniła czy zastopowała nam sesje.
 
Eliasz jest offline