Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2005, 18:48   #126
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Sam nie wiem - powiedział delektując się jeszcze smakiem obiadu. Widać było po nim, że się nad czymś zastanawia, może coś rozaważ, nie można było do końca tego określić. Popił piwko. Do Broken Hills ? Hmm... Ledwo tu przyjechaliśmy i już w dalszą drogę ? Nawet za jakąś pracą się nie zdążyłem rozjerzeć a przecież muszę za coś żyć, mam rację ? Duże miasto żyje własnym tempem, bardziej szalonym niż to na 'prowincjach' - tak się przynajmniej wydawało Harremu. Przybył tu i już miałby opuszczać to miejce ? Nie przypadło mu ono do gustu, ale mógłby je chociaż obejrzeć, może by się znalazła jakaś praca...

fleischman dopisał:
Frank rozglądał się nie przykuwając wzroku do niczego konkretnego jednak było widać, że się przysłuchuje uważnie rozmowie.
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline