Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2013, 18:59   #2048
Ester
 
Ester's Avatar
 
Reputacja: 1 Ester ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputacjęEster ma wspaniałą reputację
Wychodzi na scenę pewnym krokiem. Zajmuje miejsce oznaczone wielkim żółtym X'em, otrzepuje się z nieistniejącego kurzu, poprawia kołnierzyk koszulki, bierze głęboki oddech i ...

Powitać was przyszli, jak mam nadzieję, koledzy i koleżanki we wspólnym zainteresowaniu którym jest Roll Play. Na imię mi Dawid, lecz możecie mnie wołać Ester. By nie było niedomówień, Ester jest skrótem imienia Esterling, którym się posługiwałem od początku do końca mojej gry na serwerze Roll Play gry Newerwinter Nights, Embaros. Moim zainteresowaniem to zwiedzanie Internetu, obijanie się, marzenie, mordowanie tysiące tysięcy przeciwników w grach komputerowych jak i "trollowanie" ludzi ze smakiem.
W gry z kategorii RPG gram już od bardzo dawna, parę ładnych lat wstecz. Były to sesje RP twarzą w twarz (których nie uświadczyłem już dłuuuugo), sesje RP na komputerze w grach czy na serwerach, takich jak wyżej wspomniany Embaros (bardzo długi staż), czy po prostu zwykłe gry RPG. Roll Play przy wykorzystaniu forum jest dla mnie całkowitą nowością, więc postaram się jakoś wpasować w to, przy czym mam nadzieję że będzie się nam dobrze razem bawiło. Nie pozostało mi nic innego jak zejść ze sceny i jakoś się odnaleźć w tym nowym środowisku.
Więc was pozdrawiam, Ester.

Schodzi ze sceny, potykając się o niewidzialną nierówność w podłożu.
 
Ester jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem