Wątek: Faerun
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2005, 20:40   #10
Kos(A)
 
Reputacja: 1 Kos(A) ma wyłączoną reputację
Ej spokojnie, ja tylko wyraziłem swoje zdanie '| To co mnie w nimd enerwuje to cena, stereotypowa budowa oraz wielość podręczników w jakich jest sprzedawana.
Ja rozumiem że każdy region może byc bardziej szczegółowo opisany w ktorymś z podręczników, ale produkt pod tytułem "Kompednium potworów do Faerunu" to totalna klapa, musisz to przyznać. Nic oryginalnego ani godnego uwagi. Jedynym w miarę fajnym pomysłem było rozwinięcie szablonów oraz przedstawnienie potworów zwanych "Beholderowatymi". Lae reszta...aż mi się wierzyć nie chciało..."Potężniejszy Doppelganger", "Szlachetny płaszczowiec". żal powiedzieć co było jak przeszedłem do smoków, brakowało mi tylko smoka niebios i smoka kwiatków bo własnie tak selekcjonuje się tam owe stworzenia. Niczym pozytywnym mnie ten podręcznik nie zaskoczył to tylko powielanie słynnych trytonów i morskiego ludu w postaci jednego z opisanych tam potworów bądź kolejne pająki zmienione o tyle że noszą nazę "podziemny". To na prawdę nie jest nic innego jak tandetna próba okazania się oryginalnym. Racja, do budowy własnego świata, co ciekawsze wątki z FR zaporzyczam z , ale dalej sam je rozwijam.

Poza tym, mnie nie kręci chodzenie wypasami na 150 poziomach po świecie i mierzenie się z bogami chodzącymi po krainach jak każdy inny człowiek, to godzi w poczucie dobrego smaku w RPG.

Fleisch:
Twój post poprzedni
niczym wiersz
ukazał się na mych oczach
 
__________________
ROCK'N'ROLL AIN'T NOISE POLLUTION
Kos(A) jest offline