Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2013, 17:21   #1
Delon
 
Delon's Avatar
 
Reputacja: 1 Delon nie jest za bardzo znanyDelon nie jest za bardzo znanyDelon nie jest za bardzo znanyDelon nie jest za bardzo znany
NS, Monastyr [sonda poglądowa]

Zastanawiam się nad poprowadzeniem forumowej sesji. Jestem ciekawy, czy znajdzie się ktoś chętny, a jeśli tak - na sesję w jakim klimacie.

Neuroshima - survival. Strzelanie do mutków, podróże zdezelowanymi autami, liczenie każdej łuski. Świat tyleż brudny, co nieprzyjazny dla graczy. Podróże w Tornado, oraz mój flagowy pomysł z tym związany:

Co, jeśli po zażyciu narkotyku i przeniesieniu się w stare czasy, przeżyjemy zagładę, np. skrywając się w głębokim schronie...

Co, jeśli po przeniesieniu się w przeszłość zażyjemy narkotyk, który z kolei przeniesie nas w przyszłość? Co wówczas będzie prawdą? Który świat będzie realny?

Monastyr - mój ukochany system osadzony w konwencji płaszcza i szpady. Mało znany, mało ceniony, a cudowny.
Wysokie progi, nienaganne słownictwo, honor i odwaga. Piękne dwory i szerokie rzeki, krainy puszcz i otwarte morza. Intryga, zdrada i pojedynki. Szeroki wybór bohaterów niezależnych, tajemnicze kulty, sięgające nieba gotyckie katedry i mroczne tajemnice. Bale maskowe, trucizny w winie, bogate markizy plecące sieci intryg i wszystko co kochamy w tym uniwersum.

Ciekawię się, który z tych konceptów wyda się wam ciekawszy. Może koncepty to za dużo powiedziane, ujmujmy to, jako pomysły. Na co macie większą ochotę, naparzanie do mutków, czy kłanianie się hrabiemu a potem knucie za jego plecami?
 
__________________
But now I'm not an artist I'm a fucking work of art
I've got an F and a C and I got a K too
And the only thing that's missing is a bitch like you

Ostatnio edytowane przez Delon : 11-08-2013 o 17:24.
Delon jest offline