Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2013, 00:17   #1
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Sesja Sandbox Anime

A zatem, bez zbędnych wstępów. Siedziałem sobie ostatnio i myślałem na temat Mangi, oraz Anime. Konkretniej, na temat sesji prowadzonych w tych realiach. I zastanawiałem się jak stworzyć coś oryginalnego, coś co jeszcze nie było zrobione.

I tak powstał ten pomysł. Sesja Sandboxowa w realiach anime.

Jak miałoby to wyglądać? Gracze przesłaliby mi karty postaci, głównie z naciskiem na historie postaci w świecie, oraz z ciekawymi umiejętnościami, posiadając praktycznie całkowitą wolność w tym kim postacie są, i co potrafią. Z osobami które nadesłałyby coś takiego odbyłbym następnie rozmowę, by dowiedzieć się czego oczekują od sesji, jakiego rodzaju historii, jakich wydarzeń. Przewiduję współpracę pomiędzy graczem a mną przez cały okres sesji, by stworzyć interesującą, i co ważniejsze, satysfakcjonującą przygodę.

Jakie anime, jaka manga? I tu właśnie pojawia się ten wątek. Byłbym bardzo zainteresowany co ludzie sądziliby o takim projekcie, i czy chcieliby w coś takiego zagrać. Jak również w jakim uniwersum chcieliby w coś takiego zagrać.

Spodziewam się również pytań, i odpowiem na nie w miarę możliwości. Ewentualna rekrutacja zaczęłaby się po tym jak zbiorę dostateczną ilość informacji.

Pozdrawia, czekający na wypowiedzi, Darth
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline