Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2013, 14:32   #6
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Anime moim zdaniem odrobinę przegięło z ilością Eacchie dla mnie szczytem wszystkiego były "Magiczne piersi Sekai " które chyba osiągnęły status memetyczny unikając pocisków z pistoletu
Akurat dla mnie scena omijania pocisku przez biust była dość ehm... na siłę. Nie wymagam tak bezsensownych akcji w sesji, jednak każda forma przedstawienia tego w humorystyczny sposób będzie punktowała dla gracza Chcę aby w sesji klimat ecchi naprawdę stawiał na humor, nie zaś na jakieś szczegółowe i zniesmaczające ero sceny.

Cytat:
Fajnie by było gdyby w ramach mocy\ zdolności\ umiejętności mógł się posługiwać taką laską bojową z dwoma ostrzami w kształcie półksiężyca na obu końcach
Najbardziej cenię sobie w tworzeniu postaci do tej sesji unikanie powergaimingu. Oczywiście nie zabraniam niczego, ale wolał bym aby nie tworzyć postaci pod kontem "ooo super postać do zabijania zombie. Rodzice szkolili mnie na zwłokach w chłodni jak sobie z takimi radzić" Także prędzej skłaniał bym się do początkującej umiejętności władania takim orężem. Warto pamiętać, że w Japonii uczy się walki wieloma ciekawymi orężami które są bardziej "normalne" a równie dobrze sprawdzają się w takiej walce. Przykładem jak dla mnie takiej broni są wszelkiej maści japońskie włócznie takie jak np. to

http://ninzanjininjitsu.republika.pl/fot/naginata.jpg

Cytat:
Kolejne pytanie: Czy komuś by przeszkadzało jakbym wziął portret postaci z Gry Corpse Party mają tam naprawdę fajne projekty uczniów myślałem żeby wziąć ten
Mi osobiście każda grafika pasuje. Byle by to było anime i klimat bardziej uczniowski, a nie np. postać z Bleach czy Naruto

Cytat:
No kurna nareszcie.

You have my axe.
Właśnie o Tobie pisałem jako pierwszej zatwierdzonej osobie dlatego zostaje max 5 a nie 6 miejsc. Miałem nadzieję, że nadal nie zmieniłeś zdania co do sesji.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline