Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2013, 14:32   #7
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Już znalazłem jak się nazwała ta broń

Z TV Troopes
Cytat:
If you have the time and skill to master it, a Shaolin Spade (a quarterstaff with a bell curve blade at either end) is the ultimate tool for killing zombies at melee range, combining the cutting power of a katana with the reach of a polearm.
a tutaj link do Wikipedii Monk's spade - Wikipedia, the free encyclopedia

A co do mocy to tak jak wcześniej pisałem może jakieś minimalnie większe wyrzuty adrenaliny które dawałby krótkotrwałego kopa i kończyły się wycieńczeniem ? Władzę przydzieliłby go do tej szkoły po tym jak wpadł w kłopoty i pobił kolegę. Bali się żeby nie zainteresowała się nim Yakuza :P wiem może głupi pomysł ale na nic lepszego nie mogę teraz wpaść

Co do wad, "uzależniony od ,muzyki" cały czas miał by ze sobą mp3 i trudno byłoby mu przestać słuchać jakieś testy siły woli których trudność można by zmniejszyć np. nuceniem. Byłby to spory problemy w świecie zombie po za tym można by z tego zrobić dodatkowy cel dla postaci - BATERIA się wyczerpuję :P

Po za tym może być trochę przygłuchy od ciągłego używania słuchawek
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-08-2013 o 14:53.
Brilchan jest offline