Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2013, 14:39   #8
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Brilchan, skoro to normalna azjatycka broń a nie wymysł z anime czy gier fantasy to nie ma problemu Mogłeś to trenować, bo w Japonii nauka walki takimi orężami to nic nowego. Polecam jednak też kombinować bardziej naturalne rodzaje walki. Wolał bym nie mieć armi karateków i mistrzów katany. Ja np. kombinowałem z robieniem tenisisty który miał takiego powera w ręku, że piłką przebijał siatki. W walce mogło mu to logicznie pomóc czy to strzelając improwizowanymi piłkami jak i mocno walnąć z czegoś z ręku.

Jeśli zaś o przewagi, moce i zawady chodzi to proszę o wszystko na PW Przede wszystkim jednak najważniejsza dla mnie jest historia i opis fabularny postaci. Możesz więc wpleść to co już napisałeś właśnie w te elementy.

UWAGA!
PS.Skoro zgłaszają się i żeńscy gracze to zacieśniam sesję do max 4 męskich postaci. Także jeśli już zgłaszający się nie cofną chęci gry to pozostają 2 miejsca dla facetów. Jeśli będzie więcej kobiecych zgłoszeń to istnieje możliwość poszerzenia drużyny..po prostu śmiertelność będzie większa
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 12-08-2013 o 14:43.
JPCannon jest offline