Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2013, 21:14   #52
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tego było za wiele - Ty totalna idiotko! Rozpuszczona kretynko Doktor właśnie uratował naszą planetę a ty śmiesz się tak do niego odzywać! - Tomasz niemal poczerwieniał ze złości



Po krótkiej chwili ochłoną, wydawał się nawet odrobinę zawstydzony, lecz szybko odzyskał rezon - Przepraszam, nie powinienem tak mówić do kobiet nawet, jeżeli są rozpuszczonymi nuworyszami jednak, jeżeli twój umysł nie jest wstanie pojąć niesamowitości tego, w czym uczestniczyłaś to wracaj do swojego nudnego rozpieszczonego życia. Nie będziemy tęsknić! A ty z pewnością będziesz żałować odrzucenia tej wspaniałej oferty - Zakończył dobitnie



- Doktorze ja z radością skorzystam z twej wspaniałomyślnej oferty, jeżeli nie zmieniłeś zdania pod wpływem tej chamskiej kobiety - dodał z uśmiechem



Słysząc Brygadiera i widząc reakcje jego ludzi roześmiał się i pokiwał głową ze zrozumieniem. Chwile pogrzebał w plecaku, wyciągnął z niego napoczęty sok jabłkowy i zapełnił pustkę alkoholem następnie podał w połowie opróżnioną butelkę Brygadierowi mówiąc



- Jeżeli to nie będzie zbyt wielkim problemem proszę rozdysponować tym trunkiem po służbie, Polacy są jak Lanisterowie zawsze spłacają swe długi! Chcę żebyście dobrze wspominali kraj nad Wisłą po za tym pewnie będziecie musieli eskortować tą pannę a po tym z pewnością trzeba będzie sobie golnąć - dodał puszczając do wojskowego oko



- To jak Doktorze możemy ruszać? Muszę się przebrać, bo na serio złapię zapalenie płuc, za co zabiłby mnie trener a pić publicznie też nie wypada - dodał i ruszył w kierunku TARDIS nie zaszczycając bogatej wariatki kolejnym spojrzeniem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-08-2013 o 21:24.
Brilchan jest offline