Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2013, 23:42   #8
Velg
Konto usunięte
 
Velg's Avatar
 
Reputacja: 1 Velg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetnyVelg jest po prostu świetny
Cytat:
Velg potraktowałem prywatne audiencje, jako spotkanie z triumwiratem, ale jak chcesz. Nie ma Garetta, to nie ma.
Audiencję z Triumwiratem? Bez przesady. Rozpisywanie scen z więcej niż trzema ludźmi na ogół daje sceny straszliwie „sztuczne” - a do tego jest znacznie bardziej czasochłonne niż pisanie z mniejszą liczbą.

Nie mówiąc już o postaciowym, pragmatycznym względzie. Do audiencji (ogółem) potrzebny jest książę. Triumwirzy już niekoniecznie. Rozumiem, że postać Rudzielca może (i chyba powinna) zostać – bo jest dworna, i może łagodzić wrażenie. Ale Garrett? On jest cholernym czarnoksiężnikiem. Lepiej się przyda gdzieś indziej.

(książę też by się przydał; ale niestety, nie ma tu nikogo, kto mógłby mnie na „audiencjach” zastąpić)

Oczywiście, jak mówię, zależy od Cohena. Tak samo jak źródła.

Cytat:
Poproszę też, o czym w sumie zapomniałem opis zabezpieczenia zamku. Czy nadal utrzymane są w mocy wspólne patrole.
Z posta: straży dużo, naćkanej. Oprócz tego: wysłałem Ci linka do doca 'ustaleniowego'.

Więcej? Nie wiem. Póki nie wiem, czego my – do cholery – bronimy, to więcej nie mogę powiedzieć. Jednym słowem nie opisałeś tego zamku: i to równie dobrze może być mała, środkowa wieża otoczona wałem ziemnym, jak coś w rodzaju Hayholt, Harrenhall czy głównej wieży Minas Anor, na której ktoś nieudolnie próbuje koczować.

Cytat:
Kto przejmuje dowodzenie w armii. Jakiś twój NPC, ty osobiście, czy może postać Aronixa?
Stanowisko konetabla, strategosa czy tam marszałka jest nieobsadzone. Może kiedyś zostanie obsadzone, ale książę – póki co – osobiście dogląda spraw ogólnoarmijnych. Nawet, jakby audiencja miała nad tym ucierpieć.
 
Velg jest offline