Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2013, 08:45   #18
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Wybaczcie za brak wiadomości z mojej strony, ale ostatnio kilka dni miałem zawalonych.

SWAT ma problemy z połączeniem sieciowym, które mogą utrzymać się jeszcze od kilku do kilkunastu dni, więc myślę, że można wstawiać już posty i rozpoczynać nową turę. Póki co od jego postaci i tak nie wymaga się podejmowania fundamentalnych decyzji, a nie chcę dłużej opóźniać sesji.

@Kerm
a) jeszcze raz przeleciałem Wasze KP i nikt nie miał do czynienia z budową maszyn tego typu, więc szansa na stworzenie czegoś w pełni funkcjonalnego jest znikoma
b) jak wyżej
Możecie próbować, ale gotowe dzieło prawdopodobnie nie okaże się takie, jak na obrazku.
 
Shooty jest offline