Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2013, 20:55   #6
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Może nie koniecznie co manga i anime, ale seria gier która z całą pewnością czerpie z tego (o ile mnie pamięć nie myli, to nawet powstało anime na podstawie poszczególnych serii) A konkretnie myślę o serii - Tales of (abyss, Xillia, Vesperia i wiele wiele więcej)
Nie miałem okazji zapoznać się z tą serią. Jeśli mógłbyś polecić jakiś punkt startowy, byłbym niezwykle wdzięczny.

Cytat:
...no, poza jednym wyjątkiem. Cowboy Bebop to mój naj, naj, naj "serial" ever i sama myślałam, aby poprowadzić sesję w tych klimatach.
A to z kolei przypomniało mi że nigdy jakoś nie zabrałem się za obejrzenie Bebopa. Głównie dlatego że nie ma we mnie jakiejś szczególnej pasji w kierunku SF (Za wyjątkiem Wh40k). Z drugiej strony, bardzo lubię nieco mniej znane Samurai Champloo z prac Watanabe, więc kto wie, może kiedyś obejrzę Bebopa. Na razie jednak nie posiadam żadnej wiedzy o świecie, a więc niestety nie mogę poprowadzić w tym świecie sesji.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline