Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2013, 23:01   #4
CCORD
 
CCORD's Avatar
 
Reputacja: 1 CCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodzeCCORD jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Wybacz, ale obawiam się, że ciężko będzie o wewnątrzgrowe rozwiązanie, gdy problemem jest po prostu niedojrzałość graczy. Sam miałem kiedyś podobnie. Też chciałem, żeby grali ze mną moi najlepsi kumple, a oni - choć nudzili się po 7 minutach - deklarowali, że są superpodekscytoawni kolejną sesją. Dlatego, choć może się to wydawać niewygodne, spróbuj podbić do ludzi ze szkoły/podwórka, o których wiesz, że są w miarę spoko, nakręcić ich jakoś, wybadać teren. Na bank znajdziesz u siebie kogoś, kto jarał się Tolkienem czy innym elfem, albo chociaż gra w WoW'a i chciałby spróbować tego 'na żywca'.
Tego się spodziewałem. Niestety nie mam takiej możliwości. Chodzę do gimnazjum i ci, których uważam za spoko ludzi albo mieszkają gdzie indziej i nie mają jak dojechać, albo nie interesuje ich fantastyka


Co do pomysłu z graj twardo, nie do końca to rozumiem, czy mógłbyś mi to trochę rozwinąć? A ten drugi strasznie mi się spodobał i już jutro (następna sesja) to wykorzystam, wielkie dzięki.
 
CCORD jest offline