Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2013, 09:19   #15
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ha... wielkie zainteresowanie było i nagle wcięło ludzi.
Wiesz, zapowiedź sesji była dawno temu, więc przewidywałem, że wiele zgłoszeń będzie już nieaktualnych Uważam jednak, że i tak zgłoszeń będzie dość. Nie mam zamiaru jednak prowadzić drużyny facetów, więc gdy tylko zgłosi się w sumie 4 facetów i zatwierdzę KP, to zamykam rekrutkę, dla płci męskiej i czekam jeszcze jakiś tydzień na żeńskie zgłoszenia. Jeśli nie będzie ich więcej to wtedy sam będę prowadził część kobiecych postaci... chociaż wtedy będzie ich więcej i będą dużo szybciej ginąć.

PS. Dla wszystkich obawiających się mechaniki, Savage Worlds da się zrozumieć w parę chwil, a wszystkie bardziej zaawansowane zasady mogę spokojnie wyjaśniać. Miałem już do czynienia z graczami którym mówiłem aby rzucili k6 a oni mimo to wciąż rzucali k8, więc jeśli rozumiecie oznaczenia kostek to na pewno damy sobie radę Poza tym zombie w 99% będą miały te same statystyki, więc i rzuty przy walce z nim będą wciąż takie same, a co za tym idzie po paru razach myślę, że już większość będzie je powtarzać odruchowo
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline