Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2013, 18:43   #28
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
No wreszcie Nie wiem czy mój post na to wskazuje, ale spędziłem nad nim sporo czasu. Mniejsza o to.

Parę komunikatów. Po pierwsze zmienimy skrócimy fazę docka. To za długo trwa i jak podejrzewam ciężko skleić coś z tak dużej ilości danych. Dlatego tura będzie podzielona na cztery części, z czego tylko trzy będą rozegrane tak jak poprzednio. Czwartą będzie coś ekstra. Coś w stylu zadań, które wam przesyłałem. W tym tygodniu będzie to...

Monument. Macie za zadanie wybudować budowlę. Typ obojętnie jaki. Pałac, posąg, wychodek, wasza sprawa. Musi to być coś epickiego, coś przełomowego, czego budowa potrwa kilka lat wytężonych prac. Stanie się to symbolem waszych nacji na długi czas, więc się zastanówcie. Generalnie możecie zacząć budowę obojętnie kiedy oprócz pierwszej części, tam powinniście zająć się zadaniami znajdującymi się na końcu poszczególnych odpisów.

Chodzi mi parę dodatkowych pomysłów po głowie, ale na razie żaden nie chce się wykrystalizować w konkrecie. Chętnie wysłucham was.

To tyle z modyfikacji. Mam nadzieję, że wzbogaci to naszą grę i uchroni od wtórności.

Cytat:
Jeszcze pytanie: pisać już na Doc'u czy czekamy na wyniki rekrutacji dodatkowej? Jeśli powstanie oczywiście.
Lynka wróciła także raczej nie planuję obecnie dodatkowej rekrutki. Chętnie pozyskałbym czwartego gracza, ale nie wyrobię czasowo. A doc znowu stoi otworem. Link:

https://docs.google.com/document/d/1...MApOSWwEc/edit


PS: Nie wiem czy jest sens się wspominać, bo miałem to zrobić dość dawno... W tej turze powinienem się wyrobić z mapami. Nowymi, o znacznie większym obszarze. Proszę, przypomnijcie mi o tym później, bo obawiam się, że znów tego nie zrobię.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline