Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2013, 09:27   #44
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
UWAGA!

Kart mam już kilkanaście i - stety, niestety - podoba mi się z nich dużo za dużo, a kolejne wciąż napływają. Dlatego zmuszona jestem uwypuklić w rekrutacji dodatkowe kryterium. No, chyba że chcecie grać w kilkunastoosobowej drużynie... chyba nie, co?

W każdym razie proszę wszystkich Was - zarówno nowych jak i tych, którzy już nadesłali karty - o dopisanie i przysłanie


POWODU (motywacji), dla którego chcecie się nająć do obrony dworu Lususa
i/lub podróży z domniemanymi Bohaterami Pyłów.




Ten warunek był wpisany w rekrutację, ale doczytały go może ze 3 osoby :/ (one oczywiście nie muszą już nic dosyłać i dziękuję za czytanie ze zrozumieniem).

Motywacja jest warunkiem koniecznym bym rozpatrzyła kartę, gdyż ułatwi mi wplecenie postaci w przygodę, co z kolei pozytywnie odbije się na jakości Waszej rozgrywki.

I przypominam - NA MAILA. Nie biorę odpowiedzialności za przegapienie karty, którą ktoś mi wyśle na PW.

I tak, można robić mechanikę w Myth-Weavers, dziękuję że się nikt nie spytał (aczkolwiek fajne narzędzie, nie korzystałam z niego do tej pory, ale chyba zacznę - dla MG lepsze niż PCP).
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 16-08-2013 o 09:48.
Sayane jest offline