Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2007, 21:23   #33
Esco
 
Reputacja: 1 Esco ma wyłączoną reputację
Ratkin przede wszystkim to grzecznie, prosze, jesli chodzi o zwracanie sie do Rhamony, bo jesli chodzi o znajomosc WoD to podejrzewam ze jestes przy niej cienki jak dupa weza.

Po drugie - nie mieszaj mojej postaci z Underdark, ktora ma charakter Praworzadny Zly i niechec lub nienawisc do kazdej z ras, ktora wchodzi w sklad druzyny, z jakakolwiek inna postacia z innej sesji.

Po trzecie - mnie np. irytuja postacie Bortasza, ktore zazwyczaj sa tepymi osilkami (choc pozuja ze pomimo tego sa tez mega inteligentne), do tego Bortasz stara sie nimi terroryzowac wszystkich graczy wokolo i rzuca sie z lapami do reszty druzyny bez wzgledu na dobro sesji. Moze to wynika z jakis kompleksow w realnym zyciu - nie mi to oceniac (jesli tak to polecam silownie i sztuki walki). Ale jakos nie placze z tego powodu i staram sie grac normalnie pomimo tego.

Jesli postacie moja i Rhamony nie pasuja Wam do druzyny - to nikt Wam nie kaze, mozecie z nami nie grac. Sa inne sesje WoD-a w dziale Rekrutacje, jedna nawet u Solfelina. Droga wolna.

Junior - witam raz jeszcze w druzynie. Nie widze problemu abys sie do nas dolaczyl.
 
Esco jest offline