Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2013, 23:30   #107
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Eleanor, nie rozumiem zupełnie, co chciałaś osiągnąć swoim planem. Miałaś nadzieję, że Ochrona aresztuje tę trójkę i będziemy mogli sami polecieć Czarną Gwiazdą? Przecież statek należy do nich, nie możemy tak po prostu go wziąć, inaczej to byłoby takie same przestępstwo jak to, które popełnili oni. Jeśli ci ludzie zostaną aresztowani, to my będziemy uziemieni. Czy dobrze rozumiem, że właśnie spędziliśmy większość czasu, jakim dysponowaliśmy, jak też wydaliśmy większość dostępnych nam funduszy na coś, co teraz zostanie przejęte przez Ochronę stacji? Jaki był w tym sens?

Edycja: Tadeus, jakbyś mógł zaczekać odrobinę z następną kolejką, to byłoby świetnie. Ja na razie nie piszę w sesji, bo chcę się upewnić, że nie ma czegoś, co mi umyka. Jeśli nie ma -- i nasza sytuacja wygląda tak, jak mi się wydaje, że wygląda -- to nie widzę żadnego rozwiązania poza zwróceniem się przeciwko strażnikom. Taki też będzie mój post, ale najpierw chcę poczekać, aby Eleanor wyjaśniła mi, co ona zamierza zrobić dalej.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 17-08-2013 o 23:43.
Yzurmir jest offline