Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2013, 06:14   #66
Tasselhof
 
Tasselhof's Avatar
 
Reputacja: 1 Tasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputacjęTasselhof ma wspaniałą reputację
post poszedł, w tym miejscu pragnę podziękować współ graczom za grę choć nie wiele interakcji w tej sesji między nami było, to jednak cieszę się, że wziąlem w niej udział...

kset, tobie najbardziej chcę w tym miejscu podziękować, przekaż moje podziękowania również Tupikowi, który towarzyszyl Tassowie przez prawie cały jego żywot na Li. Cieszę się, że Greenhill bardzo bliski memu sercu skonał, w ten oto sposób I pamiętaj, pochowaj go na bagnach, a przysięgam ci, Tass to twardy skurw**yn, zza grobu dopadnie Grotołaza

PS Jak Helv chce się odwdzięczyć to ktoś musi się zająć Avro, dzielnym czworonogiem Tassa, który został w krainie zgromadzeń i pilnuje przybytku do powrotu pana, którego nie będzie
 
__________________
"Dum pugnas, victor es" - powiedziałaś, a ja zacząłem się zmieniać...
Tasselhof jest offline