Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2013, 11:30   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aha dobrze wiedzieć. Nie wzorowałem się na tym systemie pierwszy raz o nim słyszę,

Po prostu chciałem zagrać Spidermanem połączonym z symbiontem w zakończonej już sesji Dragora Spider dimensions

Żeby uzasadnić taką zmianę stworzyłem sobie antyherosa na zasadzie grimmdark jeżeli z czegoś czerpałem inspiracje to była to ta gra z pajęczakiem gdzie symbionty opanowały nowy york i był system wyboru moralności pomiędzy zwykłym kostiumem a symbiotycznym

Drugim źródłem inspiracji było miasto Dark Winga z DC czyli Bludhaven. Potem wziąłem kilka konceptów z Inwazji i Tunderboltsów sesji z forum poltera żeby spróbować uzasadnić ten cały grimmdark

W trakcie trwania sesja zmieniła się w solówkę i razem z MG polubiliśmy Blacka na tyle że doszliśmy do wniosku że fajnie byłoby zrobić jeszcze jedną sesje z tymi postaciami i stąd ta rekrutacja
 
Brilchan jest offline