Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2013, 11:08   #9
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Tak się niefortunnie dla sesji składa, że dzisiaj wyjeżdżam, dość niespodziewanie nawet dla mnie, bo planowałem urlop na początek września. Troszkę mnie nie będzie i na 90% będę poza siecią, więc kilka słów o obecnej sytuacji.
Proszę kończyć swoje posty i planować akcje na najbliższe tydzień czasu świata gry.
Wiem, że bez obecności MG może to być utrudnione, ale proszę zawrzeć w formie ogólnych deklaracji. Tak, bym po powrocie miał o czym wam napisać.
Najważniejsze sprawy są omówione, więc nie powinno być problemu.

Zdaję sobie sprawę, że przerwa i to w perspektywie dość długa, może zabić sesję, ale mam nadzieję, że zapał w was jest tak duży, a ciekawość świata i chęć rządzenia jeszcze większa, że Triumwirat nie upadnie.

Bywajcie i do zobaczenia/przeczytania.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline