Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2013, 06:01   #55
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Gwiazdki maja ci, od których mam akceptowalna większość ale nie komplet i czekam co dalej.

EDIT

Spoko, macie czas do wieczora na wysyłkę. Nie ma to jak dać miesiąc... nie no, żartuję, wiem że wakacje, praca itd

Autumm, z dwójki przechodzą Lynka jako Tua, Callisto jako Maeve i Romulus jako Hourun (NPC). Tak że jest 7 miejsc wolnych... a tak realnie to 2, bo już 5 osób mam wybranych. Co zabawne z rekrutacji zrezygnowała jedna osoba, którą na poważnie rozważałam
Do tego ekstra wezmę jedną osobę początkującą.

Tak w ogóle to będę miała niezły ubaw pisząc pierwszego posta - okazało się, że wśród połowy najemników zapanowała nowa moda - nosić zbroję na golasa, a ekwipunek w zębach (kto by tam plecak kupował...). Dodam, że większośc to faceci Feel złośliwość of MG!
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 20-08-2013 o 15:46.
Sayane jest offline