Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2013, 08:17   #71
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Miło mi, że się przejęliście; dzięki

W każdym razie... (Uzuu, proszę o werble ) czas na wyniki.

Jak widać miałam olbrzymi problem z wyborem, zarówno z powodu dużej ilości zgłoszeń (dostałam 18 kart), jak i tego, że chciałam zbalansować drużynę dobierając zarówno indywidualności jak i bohaterów mocno stojących na ziemi. Część z nich była "żywa" i ciekawa sama w sobie, część z kolei już w trakcie lektury historii otwierała mi w głowie nowe wątki do sesji. Część graczy była sympatyczna w kontakcie... a część miała zbyt dobre opinie, co z kolei włączało mi pole ochronne nad “moimi” graczkami, nad którymi nadal się trzęsę jak kwoka, mimo że grają już tyle lat i dawno początkujące nie są Na szczęście przynajmniej dobór klas nie stanowił problemu...

W każdym razie Bohaterowie zatrudnili najemników prowadzonych przez następujące osoby:
  • Tohma jako Triel Merlann
  • Płomiennołuski jako Jargo Fern
  • Lakatos jako Gahnawek
  • Sirion jako Albriecht
Ponadto do sesji dostają się:
  • Autumm jako Jagoda
  • Lhianann jako Elaine Nightsong
  • Zell jako Riviel Vanduil
  • i ekstra osoba początkująca (więc początkowo proszę o ulgowe traktowanie)
    Dhemon jako Harley Blackwood
No i oczywiście Bohaterowie, czyli:
  • Lynka jako Tua,
  • Callisto jako Maeve
  • Romulus jako Hourun (NPC z dwójki)
Baltazar niestety nie poprowadzi Helfdana z powodu braku czasu

Czyli drużyna będzie liczyła w sumie 11 BG i prawdopodobnie 2 NPCów, bo gracze sobie życzą zatrudnić jeszcze Atolego i Kerstana (z dwójki). Parszywa trzynastka

Kilka innych postaci również mi się podobało, ale z historii i charakterów pasowały mi dużo lepiej do Viseny niż do kampanii. Mówię m.in. o BG Morfika i MrKroffina. Jeśli bym reaktywowała sesję w przyszłym roku, a Wy byli byście nadal chętni, to się zgłoszę Eillif i D.A.J. - do Was oczywiście też.

Może - powtarzam, może - jeśli na samym początku kampanii ktoś odpadnie z sesji, albo zostanie nieszczęśliwie ubity, to dobiorę graczy z tajnej rezerwowej puli. Ale to zależy jak nam się będzie grało i czy będzie taka potrzeba.

Oficjalny start regularnego pisania zaczniemy we wrześniu, ale już teraz będę niektórych z Was nagabywać - część historii wymaga lekkich przeróbek, by dostosować je do realiów; część postaci dostanie swoje wstępniaki. Ponad to sesję założę już teraz, by Wasi pracodawcy zjechali do Uran i załatwili tam swoje sprawy przed sceną w “Srebrnej Strzale”, od której oficjalnie wystartujemy. Możecie już sobie skrobać posty pt. "ach, zostałem przyjęty / nieprzyjety". Możliwe, że wcześniej dostaniecie tą scenkę do wglądu na docu, jeśli chronologicznie nie będzie jeszcze miejsca by ją wrzucić.

Dziś/jutro pojawią się komentarze do sesji.

Dziękuję wszystkim pozostałym osobom za zainteresowanie i zapraszam ponownie... za kilka lat jak mniemam
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 22-08-2013 o 14:13.
Sayane jest offline