Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2007, 16:26   #10
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Znam te tereny jak własną kieszeń. Zawsze rodzice mi powtarzali, że sołtys zgłosił to dawno temu kolegium. Trochę popilnowaliście tego artefaktu, i przegraliście z demonami. Hańba. Stąd wiem, co wie kolegium.
Quatrius popatrzył na ścianę, która rozbłysła światłem. Gestem kazał wszystkim schować się w krzaki. Wyjał kuszę, i wymierzył nią w coś, co bardzo szybko nadchodziło główną drogą.[/i]
Próbuje rozpoznać, co się zbliża:
[dice:deadcf3440]1d100 = 1245414629 = Fixed[/dice:deadcf3440]
Stara się nie zdejmować z oczu wielkiego, brodatego człowieka. Quatrius bez trudu rozpoznał w nim berserkera.
A więc i tutaj też patrolują. Nie ruszajcie się, to nas nie zauważy.
Po czym strzela w nadchodzącego berserkera.
[dice:deadcf3440]1d100 = 667699700 = Fixed[/dice:deadcf3440]
(Aha, tych rzutów nie zmieniam, tylko edytuję posta żeby nie spamować.)
Krótki bełt z niewielkiej kuszy śmignął obok głowy berserkera, i z hukiem wbił się w pobliskie drzewo.
Jeszcze się nie ruszajcie. Jak podejcie, weźmiemy go z zaskoczenia.
Quatrius wyjął swój czerwony miecz, i przygotował się do walki. Zaskoczony berserker zaczął coś mruczeć, i rozglądać. Po chwili wahania ruszył drogą w kierunku wsi.
 
Yaneks jest offline