Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 12:26   #6
Lakatos
 
Lakatos's Avatar
 
Reputacja: 1 Lakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znany
W końcu się zaczyna!
Witam Mistrzynie, starą gwardie oraz szczęśliwców, którym tak jak i mi udało się załapać na sesje. Mam nadzieje, a nawet jestem przekonany, że będzie nam się wspólnie ciekawie grało.

W kwestii kontaktu. Widzę, że prawie każdy uzbrojony jest w numer GG. Sam tego zmyślnego komunikatora nie używam, dlatego jeśli coś ktoś ode mnie potrzebuje to załatwiać proszę przez PW lub e-mail:aaaq9@tlen.pl.

A teraz słów kilka o mojej postaci.

Imię: Gahnawek
Rasa: Człowiek
Zawód: przemytnik / myśliwy

Mężczyzna nie wyróżniający się wzrostem ani budową w tłumie poszukiwaczy przygód oraz ciekawskich miejscowych zgromadzonych w „Srebrnej Strzale”. Przenikliwym spojrzeniem uważnie przygląda się wszystkim obecnym w karczmie, jakby kogoś wypatrywał, albo czegoś się obawiał. Niemniej na pierwszy rzut oka w swoim zachowaniu i ruchach wydaje się nieco flegmatyczny. Trudno podejrzewać go o zadziwiającą gibkości i zręczności, a jednak …

Alabastrowa skóra kontrastuje z ciemnymi włosami luźno opadającymi mu na ramiona. Oko czujnego obserwatora dojrzy także u niego na głowie kilka siwych włosów, wskazujących że myśliwy młodość już ma za sobą. Staranie przystrzyżona broda i wąsy trochę kłócą się z sfatygowanym i niechlujnym strojem jaki nosi. Przemytnik na czarną koszule z przydługimi rękawami nałożoną ma solidnie wykonaną, brązową skórznie z naramiennikami. Przepasany jest czarnym skórzanym pasem, przy którym nosi krótki miecz i toporek. Ponadto przez plecy ma przewieszony łuk oraz kołczan z wystającymi barwnymi lotkami. Wizerunku dopełniają przetarte w kilku miejscach czarne bryczesy oraz przykurzone i zabłocone skórzane buty do kolan.
 
Lakatos jest offline