Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 12:38   #165
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Ciężko o deklaracje jak akcja ugrzezła w okolicach wozu i na przesłuchaniu. Od tego jak przebiegnie przesłuchanie i jak postąpimy z kobieta zalezą dalsze deklaracje. Jesli chodzi o Klausa, jak juz pisałem jest gotowy ją puścić, jeśli to zrobi, to nie będzie jej ścigał. Jeśli dziewczyny, Almos, ktokolwiek będzie chciał ją ścigać, to tez nie będzie stał im na drodze, ale i nie pomoże im w tym.

Dlatego najlepiej jakby to Klaus z nią rozmawiał cały czas, bo w jego głosie może usłyszeć szczerą cheć wypuszczenia jej gdy odpowie na wszystkie pytania.

I tylko w jego głosie może usłyszeć realną groźbę ruszenia na nią, jeśli nie skorzysta z szansy ucieczki. klaus ma jasna opcje, - ma odbić wóz. A dziewczynę... cóz, można wziaśc głodem, ruszyc po posiłki do miasta/ karczmy , nastraszyć ją tym porządnie. przejde do kobiety, jak skończe z rannym. Kijem i marchewka wytciagne ją z wozu Tak myśle. Potem sprawdzenie towau - czego bardzo jest ciekaw. Dokłądne, z otwrciem wszystkich skrzynek i przeszukaniem bardzo dokładnym, podobnie w wozu. klaus po zobaczeniu prochu nabrał podejrzeń, że towar przewozony , nie jest tozsamy z deklarowanym jakby co odpisałem na docu, mam nadzieje ze do niedzieli sie wyrbimy, bo od poniedziałku bede przez tydzień raczej nieuchwytny. wyjeżdżam w poniedziałek i wracam w okolicach 1 września wieczorem.
 
Eliasz jest offline