Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 22:07   #7
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
A więc czas na mnie Witam wszystkich graczy, tych z którymi już miałem okazję się poznać, oraz tych z którymi nie miałem tej przyjemności :P

W każdym razie numer gg: 11883875 (jest w profilu, ale żeby nie było, iż jestem leniwy wkleiłem go jeszcze tutaj :P)

Imię: Albriecht
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn Torma

Albriecht jest wysokim blondwłosym mężczyzną o raczej atletycznej budowie ciała. Jego zachowanie zdecydowanie przeczy jego młodemu wiekowi (ma 23 lata) - często zachowuje się nad wyraz poważnie i rzadko stroi sobie żarty, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. Trudno do końca rozgryźć czy jest bufonem, czy tylko takiego udaje.

Swoją półpłytową srebrną zbroję i cały swój ekwipunek zawsze trzyma w doskonałym stanie oraz dąży do perfekcji we wszystkim czym się zajmuje. Patrząc na jego wyposażenie można dojść do wniosku, iż zdecydowanie ponad swój komfort stawia praktyczność.

Nikomu nie zdradził motywów jakimi się kierował dołączając do drużyny.
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."

Ostatnio edytowane przez Sayane : 22-08-2013 o 22:23.
Sirion jest offline