Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2013, 22:44   #8
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tutaj macie link do wstępniaka (doc jest do podglądu; posty tworzycie sami). Pierwsza część się nie zmieniła; druga jest już dostosowana do realnego przebiegu rekrutacji.

Jutro postaram się wrzucić opis Uran. Wstępnie - jest to jedno z 5 miast; duże, nieco tylko mniejsze niż Darrow. Leży na przecięciu wszystkich szlaków handlowych Królestwa; może nie jest tak bogate jak Esper (które zarabia na handlu z południem Faerunu), ale niewiele mu ustępuje. Nie dotarła jeszcze tu wojna, ale ceny już są dużo wyższe niż jesienią, a pierwsze fale uciekinierów (głównie bogatej szlachty z północy i zachodu, która ma tu mieszkania lub rodziny) zaczynają pojawiać się w mieście. Jak większość miast Uran otoczone jest drobnymi dworami i należącymi do nich wsiami oraz rozległymi polami uprawnymi.
Jeśli chcecie dokładniejsze opisy sami, są one w prologu i 1 cz. opowieści (tam na początku, więc łatwiej znaleźć). Ale spędzicie tu tylko jedną noc, więc nie jest to jakieś super ważne.

W sobotę mnie nie ma, w niedzielę spróbuję ogarnąć Wasze historie. Pustą sesję spróbuję założyć jeszcze dziś, żebyście mogli już grzebać w panelach.

Kurcze, tyle czasu było, a mam wrażenie że z organizacją jestem w głębokim zadzie

Lynka i Callisto aż do października będą słabiej dostępne ze względu na set studia-praca-wakacje, więc macie czas się pointegrować między sobą albo wykombinować jak się dołączyć do grupy
Tohmy nie ma do niedzieli o ile pamiętam.

A, jeszcze jedno. Ekwipunek - możecie w nim (= w panelu) mieszać tak długo, dopóki nie wyjedziecie z Darrow - potem już nie będzie możliwości zakupów (najwyżej w jakimś obozie wojskowym, ale wtedy tylko najpotrzebniejsze rzeczy/czary) i ekwipunek w panelu stanie się obowiązującym. Jeśli ktoś wydał kasę a teraz potrzebuje (na jedzenie, teleport [2000 sz], konia itp.), to może coś skasować, i vice versa. Możecie też próbować inaczej się dołączyć do grupy.
Mechanikę też możecie korygować do tego czasu; jeszcze poproszę o ostateczną wersję.

Na teleporcie do Darrow oszczędzacie 10 dni podróży promem; potem do dworu macie 7-10 w zależności od warunków na drogach. Jeśli będziecie podróżować szybko, i uda wam się czasem zmienić konie, to może mniej. A czas się tu liczy najbardziej

Tak w ogóle to prócz zatrudnionej czwórki pojadą z Wami jeszcze 2 NPC z dwójki; jak doszedł Helfdan to on też ze swoim NPCem... Mała armia się robi ;] Tak że przy teleporcie będzie 11 osób + wierzchowce + ewentualnie konie pociągowe + zwierzyniec drobny.

BTW. jeśli coś kombinujecie już to dawajcie mi znać, bo jeszcze Wam dorzucę sporo informacji o świecie, gildii, sytuacji militarnej; dojdzie jeszcze krótki post omawiający sytuację oblężonego dworu - więc żeby Wasze kombinacje nie poszły na marne

Wszystkich, którzy robili karty w Myth Weaver proszę o udostępnienie mi ich w następujący sposób: "users" przy nazwie kp -> wpisać mój nick Sayane -> wybrać "can edit". Dzięki Zell

Jeśli wrzucacie ilustracje bardzo proszę dostosowywać rozmiar do ustawień forum, podlinkowywać lub dawać w tag [media] - wtedy automatycznie się zmniejszy do okienka.

Awatary możecie sobie wrzucić sami; szerokość 150.


Jeśli Wam to nie przeszkadza to prosiłabym uzupełnić panel w następującej formie, w okienka kolejno (oczywiście w zależności od profesji):

- przedmioty magiczne (zwoje, różdżki, pierścienie,mikstury itd.)
- zdobycze
- czary na dzień i codzienne rytuały, zwyczaje
- czary znane (lub co Wam pasuje przy postaciach niemagicznych)
- broń, zbroje, zwierzęta
- reszta ekwipunku

Oczywiście jeśli ktoś ma własne preferencje to się czepiać nie będę
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 27-08-2013 o 10:45.
Sayane jest offline