Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2013, 01:25   #69
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
No i zakończone Przynajmniej cz 1. jeśli czyta to operator, to proszę o jakiś tydzień albo i dwa przed zamknieciem sesji i przerzuceniem ją do archiwum. Niech sobie wszyscy doczytają, zwłaszcza gracze nieobecni na razie.

Podsumowując;

Dziękuje wszystkim z grę, zarówno tym którzy wytrwali do końca ( zwłaszcza wam jak i tym którzy byli gościnnie a także tym którzy chcieli być, ale nie zdołali, oraz tym którzy tylko czytali nasze wypociny - wszak piszemy nie tylko dla siebie

Dawno już nie prowadziłem i nie mam w pbf-ach wielkiego doświadczenia w prowadzeniu na lastinie a ostatnia sesja jaką prowadziłem zakońćzyła się w momencie gdy gracze zaczeli się miedzy soba wybijać

Teraz wiem, że trzeba było ciągnąć dalej Ale po prawdzie nie tylko o to poszło mniejsza jednak z tamtym, ważne że udało się doprowadzić sesje do zjadliwego końca, w którym wasi bohaterowie moga pozostać lub opuścic wioskę. Ci którzy z takich czy innych powodów nie będą kontynuowac gry, zwyczajnie opuszczą Fauligmere, szukają szcześcia gdzie indziej.

Jak juz pisałem na pw przy okazji rozdawania punkciorów, planuje miesięczną przerwe. Musze troche odsapnąć , zresztą nie wszyscy gracze z obecnego składu mają możliwość odpisywania.

Co by nie było, planuje kontynuację. Gdzies tam w zakamarkach mam pomysł na inny rodzaj sesji , jesli ktoś czytał takie pismo Złoty Smok - tow jednym z numerów był sposób na gre przez listy, w których turowo określało się poczynania ( ogólne) bohatera. Całość, świat, otwartośc, możliwości wyglądała naprawdę ciekawie. na razie jednak to odległa przyszłość, musiałbym chyba wszystkie sesje pozakańczać , a nie zanosi się na to w najbliższym terminie. Oczywiście gra była by przez PW, z elementami sesji na formum. Bede nad tym powoli myslał, byc może byłoby łatwiej z drugim MG? Może trudniej. Zobaczymy.

Póki co za jakiś miesiąc, pozostałych przy życiu i chcących czeka rozprawa z baronową i nie tylko. A potem ... potem zobaczymy. Półki uginają mi się od stert przygód i dodatków, być może poprowadzę coś z starych mimów... zresztą może zrobie to nawet wczesniej niż sam mysle,m wplatając co nieco do najbliższej sesji

Heh nie wiem co napisac na koniec więc się rozpisuje o różnościach
Cieszę się, że gra wypaliła i dotarła do końca. Z pewnością w drugiej części uwzględnie kilka poprawek - zarówno odnośnie opisów walki, pozostawiając większa swobode w opisie graczom, jak i w likwidacji PS-ów, które niestety strasznie wydłużając i ograniczają płynnośc walki, gdy musze się zastanawiac, pytac czekać kto i kiedy używa PS-a
nawiasem mówiąc już i tak mamy spore rozwarstwienie w bohaterach - rzecz nie do uniknięcia przy rodzaju rekrutacji jaka przeprowadziłem, ale przyznane punkty pd , oraz likwidacja PS-ów, będą tą różnice powoli zacierać. powoli, stopniowo, inaczej się nie da

PP-ki zostają ... mogą się wam przydać

Z krytyką , poprawkami, uwagami itp proszę odczekać z tydzień, dajcie mi się nacieszyć zakończeniem sesji
A najlepiej to tuż przed nową sesją, wówczas będe miał je świerzo w pamięci i większa jest szansa , że się do nich zastosuje.

W ramach czystej formalności informuje, że nie rozpisywałem się o skarbach ośmiornicy, gdyż ta ich zwyczajnie nie posiadała, a jesli nawet to zapewne na dnie jeziora, czyli tam gdzie siedziała, żarła i wydalała... ;>

ktoś tam u baronowej pisał coś o "łupach" . Kraken to nie smok zyjący na stosie skarbów , śpiący i kolekcjonujacy. ten zresztą raczej nie miał zbyt bogatej klijenteli. jedyne skarby znajdywane przy nim to resztki /szczątki broni, w części już przyrdzewiałej nieco. a i to wcale nie w wielkich ilościach. nie toczyła zbyt wielu bojów. Dlatego się nie rozpisywałem odnośnie skarbów ośmiornicy.

Coś jeszcze?

Ach tak, wypadało by może powiedzieć , sesja ta powstała z potrzeby i prośby Svergrima i to jemu możecie współpodziękować za możliwość gry. bez niego na pewno by tej sesji nie było, ani tez kontynuacji która obecnie planuje. W każdym razi ja dziękuje za inspirację i powód do stworznia sesji, z gruzów tego co pozostawił Sekal ( w tym dobrym znaczeniu, żeby nie było )

pomysł z final destintion niezły, ja jednak wolę final confrontation i skupianie bohaterów grających, żyjących w innych sesjach - może dlatego, że sam długo nie mogłem pograc swoją ulubioną postacią, lub co rusz natrafiałem na sesje dla nowych bohaterów. Wiem, że połączenie wyszło dość ekstremalne i własciwie skończyło się wewnętrzną walka, ale po prawdzie czasami się tego uniknąć nie da i zauważyłem że w innych sesjach równiez do nich dochodzi. To i tak sukces żeście się nie pozabijali wzajemnie , przynajmniej niektórzy

Czy coś jeszcze?

Eee chyba starczy a jak mi się przypomnę to będę edytował lub dorzucę. Dzięki raz jeszcze za grę, za wysokie jakościowo posty - co się odnosi do wszystkich, za terminowe odpisywanie, oraz specjalne podziękowanie dla Taryf i Zombiany za pomoc z obrazkami

EDIT

No tak, proszę oczywiście o niepostowanie już w tej sesji. Na to będzie stworzona kolejna. Za miesiąc będziecie pewnie lepiej wiedzieć czy macie czy nie macie możliwość kontynuacji - a co za tym idzie , podjęcia decyzji o poczynaniach bohatera.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 23-08-2013 o 01:37.
Eliasz jest offline