Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2013, 09:20   #9
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Usmażyć nam mózg , co to kurwa jest. Dostanę większego popierdolca i będę latał nagi po środku pustyni. Z drugiej strony szansa na dostanie sporej gamy kredytów wyjątkowo mi smakowała. Rozejrzałem się po gabinecie , patrząc ponownie na zegar to znów na zebranych. Pan psycholog robił wyjątkowo dobrą minę do złej gry i próbował się zaprzyjaźnić. Popieprzone sprawy tak w ogóle, co nie? Nie było szóstej a zaraz miałem lecieć na środek pustyni. Musieliśmy dojechać do kolosa chmur na odlot. Mój Ford został pod domem.

-Nie mam samochodu. Uprzejmi - tak to kurwa wyraźny sarkazm z mojego strony - panowie przywieźli mnie tu uroczym firmowym samochodem. W każdym razie panowie uściśnijmy sobie dłonie, bo cóż...- zacząłem podawać lekko spoconą dłoń tym ojczyźnianym skorumpowanym małpą.

Miałem nieogolony zarost , ale to na pustkowiach się przyda. Piasek nie posieka tak twarzy. Sama tajna maszyna niepokoiła mnie z względu , że prawie nic nie wiedzieliśmy na temat jej obsługi. Mogła się włączyć sama albo coś, może dzikusy coś przy niej majstrowały i teraz mamy całe plemię szalonych małpek. Kto to , kurwa wie? Robiłem się nerwowy a to niedobrze, rzadko mi się to zdarzało, ale z jakiegoś dziwnego biograficznego powodu cholernie nie lubiłem broni psychologicznej. Nie raz wpadałem w lekką paranoję myśląc , że to może jakieś elektroniczne urządzenia spaprały mi umysł na badania kontrolne. Kochałem swoją robotę w biurze bezpieczeństwa i teraz mnie to kotłowało w środku. Ten Narigo już pewno coś sobie wymyślił o moim profilu ulicznego cyngla do wynajęcia. Chuj, że do wynajęcia bez pytań i uprzedzenia.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 23-08-2013 o 09:33.
Pinn jest offline