Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2007, 18:46   #72
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
fajnie.. Że już wszystko jest ustwione.. Ja będę prawdopodobnie ok 11 w Krakowie, bo nikt się z pólnocy do mnie nie zgłosił o wspólny wyjazd.. więc tak jak ostatnio dojadę gdzieś.. Kto mnie odbierze?? Tylko moi kochani nóg nie połamcie spiesząc się na ten dworzec

Słuchajcie moi drodzy, nich się wszyscy którzy przyjeżdżają wpiszą raz jeszcze z potwierdzeniem bo został już tylko tydzień, a my nie mamy nawet listy osób, które będą..

A kto robie te indentyfikatory?

Co ja tam jeszcze chciałam?? Nie wiem już, ale jak na coś wpadnę to się odezwę raz jeszcze.

Pozdrawiam cieplutko
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline