Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2013, 19:44   #27
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam, jasne że gram. Nie dostałam odpowiedzi więc nie wpisywałam się wzięłam pod uwagę że poprowadzisz moją postać bo już masz jakiś koncept lub szkic swego odpisu. Troszkę za późno mi odpisałeś. Ale stanowczo odpowiadam że gram.


YY gdzie jestem? Mogę dodać że gdy zauważyłam obcych odskoczyłam i schroniłam się przerażona za jakąś osłonę i tymczasowo siedzę i modlę się do stwórcy o więcej odwagi ?


PS: W opisie zawsze piszę o nie możliwościach pisania i o przestojach z netem. I tak był opis Wakacje od .... do mogą być problemy z netem.....etc...
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 24-08-2013 o 19:54.
Nasty jest offline